Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin wysyłki, który opisuje, kiedy produkty mogą być do odbioru lub zostać przez nas wysłane. Standardowy termin w przypadku osobistego odbioru i płatności przez Kupującego to 1 dzień, a w przypadku zamówień opłacanych przelewem 1 dzień roboczy od daty wpłynięcia należności na konto Sklepu. 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca standardowo realizację zamówienia 1 dzień od zamówienia lub w innej, preferowanej przez Kupującego, dacie potwierdzonej ze Sklepem. 

 

Forma dostawy

Odbiór osobisty - najszybsza forma odbioru, umożliwiająca standardowo realizację zamówienia 1 dzień od zamówienia lub w innej, preferowanej przez Kupującego, dacie potwierdzonej ze Sklepem. 

InPost dostarcza paczki do Paczkomatów w ciągu 3 dni roboczych od daty nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki typu Paczka MINI zwykłe w ciągu 3 dni roboczych od daty nadania, a Paczka MINI priorytetowa 1 dzień roboczy od daty nadania (przesyłki do 2kg).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl