O nas

Firma TuTamTu powstała w grudniu 2014r. i jest rezultatem udziału w Programie "Biznes w Kobiecych Rękach 2014" realizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet pod patronatem Urzędu m.st. Warszawy.

TuTamTu oferuje świeży graficznie obraz Warszawy. Designerskie obrazki i klocki z rysunkami utrzymanymi w konwencji komiksowej zdobią, bawią, edukują. Są idealne jako prezent, pamiątka z podróży, pomoc edukacyjna, rozweselacz w pracy lub domu. 

Sukcesy

W lutym 2015 r. TuTamTu wzięło udział w organizowanym przez Urząd m.st. Warszawy konkursie "Sztuka użytkowa" i zostało zakwalifikowane do wąskiego grona firm, które mogą nosić zaszczytne miano Oficjalnego Projektanta dla m.st. Warszawy. Dzięki udziałowi w konkursie dodatkowo 4 zgłoszone do niego projekty miały możliwość prezentowania się jako oficjalne upominki od Urzędu m.st. Warszawy dla uczestników targów MIPIM 2015 w Cannes (marzec 2015) oraz Expo Real 2015 w Monachium (październik 2015).

W sierpniu 2015 klocki edukacyjne z serii "Warszawski Alfabet" wygrały 1. miejsce w kategorii "Wpływ na kreatywność" w Plebiscycie Kid's Biz Awards organizowanym przy okazji Międzynarodowych Targów Kid's Biz Fairs w Warszawie.

List Gratulacyjny

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@tu-tam.pl lub telefonicznie pod numerem +48 518 796 766.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl